Ryszard Siwiec > Andrzej Mańkowski na Facebook

Ryszard Siwiec > Andrzej Mańkowski na Facebook

Serdecznie witam REŻYSERA, SCENARZYSTĘ, PRODUCENTA FILMOWEGO Andrzeja Mańkowskiego w Świecie Sztuk Różnych Zawodów.

Być może ten Nasz kontakt, umożliwi powstawanie innych realizacji na polu zawodowym, czy pasjonackim. A możne tylko będzie informacją bierną, co też jest w jakimś sensie umocowane w działaniach na Facebook.

Świat Sztuk Rożnych Zawodów, to portal www.siwiecart.pl połączony komunikacją z Facebok i nie tylko. Portal SPOŁECZNOŚCI KREATYWNEJ, gdzie narzędzia techniczne i merytoryczne przystosowane są dla ludzi operatywnych, twórczych, ale i dobrych "rzemieślników" wszelkich zawodów. Którzy mogą po prostu startować, "czy mają w dalszym ciągu coś sensownego i dobrego do realizowania, lub pokazywania", a w efekcie DO SPRZEDANIA, po przez TO MI SIĘ PODOBA - HANDEL.

HANDEL może następować po przez portal SiwiecArt i za pośrednictwem tego portalu po całym Internecie.
A także, przede wszystkim, za pomocą jego serwisów multimedialnych - indywidualnych np. www.mankowski.siwiecart.pl otrzymywanych automatycznie po zarejestrowaniu się i włożeniu pierwszego pliku w portal.

Aby się przekonać o formach, możliwościach prezentacyjnych, handlowych , kontaktowych specjalistycznych w sieci, itd ...itd ... ,najlepiej jest się zarejestrować za darmo i wykorzystać część plików do realizacji za darmo, w portalu SiwiecART, bo każdy rodzaj prezentacji tam czemuś służy. Nie ma wzorców w Internecie, są tylko częściowo podobne narzędzia, dlatego najlepiej jest się samemu przekonać.

Ja osobiście zwracam się do każdego , kto reprezentuje zauważalne możliwości kreatywne , czy swoje osiągnięcia i dorobek ZAWODOWY, czy PASJONACKI.

Ryszard Siwiec "SIWIECART MULTIMEDIA" INTERNET SERWIS OWNER
To mi się podoba! Udostępnij:
Umieść 1258

Od autora

Ryszard Siwiec
rsiwiec O pracy: Ryszard Siwiec > Andrzej Mańkowski na Facebook
Ryszard Siwiec > Andrzej Mańkowski na Facebook.
Andrzej Mańkowski - REŻYSER, SCENARZYSTA, PRODUCENT FILMOWY.

Komentarze

Dodaj komentarz tekstowy Dodaj komentarz multimedialny