Propozycje - Wypożyczanie

Wypożyczanie dzieł sztuki – to możliwość obcowania z dobrą sztuką w biurach, rezydencjach a nawet w zakładach produkcyjnych, w szczególności w siedzibach przedsiębiorstw pragnących podkreślić swój prestiż; bankach, kancelariach prawniczych, firmach ubezpieczeniowych, firmach konsultingowych, firmach head-hunterskich, firmach budowlanych, pracowniach architektonicznych itp.

Ta forma przyjęła się już kilkanaście lat temu w Europie Zachodniej i dobrze funkcjonuje podnosząc w różnych siedzibach ich prestiż, gdzie zarówno właściciele, pracownicy i goście czują się lepiej.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się gustom możecie Państwo kształtować wystrój wnętrz nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych z posiadaniem dzieł sztuki na własność.

Nasi marszandzi chętnie spotkają się w Waszej siedzibie i poznając Państwa potrzeby, gusta, oczekiwania w wyborze, przedstawią dzieła sztuki tak aby najlepiej pasowały stylem i kolorystyką do wnętrz a także by mogły stawać się rozpoznawalnym kodem Waszego biznesu.
Niektóre dzieła sztuki przeznaczone do wypożyczenia prezentowane są na stronie internetowej www.siwiec-art.pl
Poza nimi do Państwa dyspozycji mogą być dzieła licznych artystów z całej Polski. Do naszych obowiązków należeć będzie wskazywanie kolejnych propozycji.

Warunki wypożyczenia są do uzgodnienia.

Z pewnością jest to opłacalna forma pozyskiwania dzieła sztuki na czas określony z możliwością rotacyjnej wymiany, a także jego zakupu jeżeli uzyska akceptację niezastąpionego dzieła sztuki współtworzącego jeden, jedyny, niepowtarzalny prestiż miejsca, w którym ono funkcjonuje.


Tel. 0-601 29 08 41 - Marszand Ryszard Siwiec

Zobacz więcej prezentacji tego działu