Nobleart -> Nobleart Marzena i Marian Kwiatkowscy - Manufaktura Jubilerska


Zawod: jubilerstwo
Nazwisko rodowe: Kwiatkowski
Kraj: Polska
Miejscowość: Kielce
Data urodzenia: 2008-12-31
Płeć: Kobieta
Telefon: 502673544

Wyślij wiadomość do tego użytkownika

O mnie

Dawni jubilerzy wiedzieli, że kamienie szlachetne mają swoją duszę i własną energię, a sztuka robienia biżuterii polega na dopasowaniu odpowiedniego kamienia do osobistej energii człowieka.
Jesteśmy projektantami biżuterii od ponad 40 lat. Już drugie pokolenie, pod okiem mistrza zamienia surowe sztabki kruszcu w biżuterię, która zachwyca stylem i precyzją wykonania.
Naszą artystyczną, unikatową biżuterię tworzymy w pracowni od podstaw, zaczynając od projektowania, poprzez ręczne szlifowanie kamieni, ich oprawianie, do mozolnego polerowania finalnego produktu, z wyjątkową troską, o jakość. Tylko taki proces pozwala nam na osiągnięcie najlepszych rezultatów w postaci niepowtarzalnych wzorów, wyrafinowanego szlifu kamieni, zachowując ich piękno i różnorodność kształtów. Ręczne polerowanie pozwala nam na wyjątkowo staranne wykończenie wyrobów.
Nigdy nie odtwarzamy ponownie naszych projektów, jedynie wykonujemy podobne. Prace naszych rąk, to dzieła sztuki jubilerskiej wytwarzane z pietyzmem metodami dawnych mistrzów złotnictwa, a naszym marzeniem jest, aby biżuteria przez nas wytworzona, tak jak dawniej, była przekazywana z pokolenia na pokolenie, jako pamiątki rodzinne niosące wspomnienia ludzi, czasów oraz emocji związanych z ich otrzymywaniem lub obdarowywaniem.
Tajemnica naszych kreacji tkwi w tym, że zakochani w rzeczach pięknych, naszą pracę traktujemy jako sztukę i oddajemy jej całe swoje serce, talent i pasję.