Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszystkie grafiki, same strony WWW, programy, menu Galeria - Propozycje, zdjęcia, teksty, audio, filmy, animacje, sposoby realizacji; zdjęcia, teksty [ wpisujące się w ekran panoramiczny ], audio, filmy, animacje [ z paskami informacyjnymi, reklamowymi, opisowymi, umieszczonymi pod mechanizmami ekranów panoramicznych ] , animacje [ lektor własny, lektor z automatu, podkład muzyczny własny, podkład muzyczny z automatu ], mix, [ Prezentacje Multimedialne - miksowane ] opatrzone Logiem Portalu siwiecart.pl MULTIMEDIA podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim.

Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia wydanego przez Portal siwiecart.pl MULTIMEDIA jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo.

Dopuszczalne jest kopiowanie na inne portale i inne nośniki w całości: zdjęcia, teksty, audio, filmy, animacje,
mix, [ Pr
ezentacje Multimedialne – miksowane ] bez robienia zmian i wmontowywania w realizacje komercyjne. Kopiowane zdjęcia, teksty, audio, filmy, animacje, Prezentacje Multimedialne – miksowane, oznaczone są logiem i traktowane są jako promocja autorów.

Zmiany dokonywane w zdjęciach na ekranie: powiększenia, zmniejszenia, edycje, służą do podglądu i przesyłania innym z zastrzeżeniem, bez wykorzystywania w jakikolwiek inny sposób.

Znaki firmowe i towarowe firm znajdujące się w reklamach umieszczanych na stronach WWW niniejszego serwisu są własnością danych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy.

Użytkownikiem w serwisie siwiecart.pl MULTIMEDIA może być tylko osoba, która zaakceptuje regulamin portalu. Korzystanie z całego serwisu oznacza akceptację regulaminu.