Historia Wydarzenia Program - Mecenat

 Polskie Linie Lotnicze LOTPolskie Linie Lotnicze LOT
21.04.2001 - Muzeum kolekcji im. Jana Pawła II, Warszawa Dyrektor LOT-u Jan Litwiński osobiście bierze udział w licytacji obrazów na Aukcji-Koncercie organizowanym przez Fundację PRO BONO pt. "Dajmy im szansę", gdzie firma "SIWIEC-ART" jest współorganizatorem (producentem, scenarzystą wydarzeń artystycznych realizowanych w formie Collartu)
Na jednym ze zdjęć: Jan Litwiński - Dyrektor LOT-u, Ewa Błaszczyk - aktorka, Ryszard Siwiec - marszand
LOT sponsoruje przeloty artystów, którzy biorą udział w wydarzeniach artystycznych w formie Collartu ( Aukcja - Koncert ) współorganizowanych przez firmę "SIWIEC-ART".
Dzięki tym wydarzeniom artystycznym i uzyskanym pieniądzom z Aukcji dzieci z biednych rodzin, rodzin patologicznych i domów dziecka wyjeżdżają co roku na kolonie letnie.
 Grupa ubezpieczeniowo finansowa WARTAGrupa ubezpieczeniowo finansowa WARTA
2001-2003 - remont obiektu zabytkowego - Kościoła św. Anny w Warszawie Dzięki pieniądzom przeznaczonym na sponsorowanie kultury przez WARTĘ został wyremontowany obiekt zabytkowy - Kościół św. Anny w Warszawie wraz z przyległą wieżą.
W wieży mieści się Galeria dla "PRO BONO" założona w 1994 roku i prowadzona przez Firmę "SIWIEC-ART".
Dzięki pieniądzom przeznaczonym na sponsorowanie kultury przez WARTĘ - na remont wnętrz wieży kościoła św. Anny w Warszawie Galeria dla "PRO BONO" uzyskała odrestaurowane wnętrze i sprawność wszystkich technicznych urządzeń.
 Kredyt BankKredyt Bank
2001-2003 - remont obiektu zabytkowego - Kościoła św. Anny w Warszawie Dzięki pieniądzom przeznaczonym na sponsorowanie kultury przez KREDYT BANK został wyremontowany obiekt zabytkowy - Kościół św. Anny w Warszawie wraz z przyległą wieżą. W wieży mieści się Galeria dla "PRO BONO" założona w 1994 roku i prowadzona przez Firmę "SIWIEC-ART".
 PZU ŻyciePZU Życie
Obraz z kolekcji Firmy "SIWIEC-ART" znajduje się w PZU Życie w gabinecie u jednego z dyrektorów (patrz zdjęcia).
 Blachy PruszyńskiBlachy Pruszyński
2001-2003 - remont obiektu zabytkowego - Kościoła św. Anny w Warszawie. Dzięki pieniądzom przeznaczonym na sponsorowanie kultury przez Pruszyński sp.z o.o. został wyremontowany obiekt zabytkowy - Kościół św. Anny w Warszawie wraz z przyległą wieżą.
W wieży mieści się Galeria dla "PRO BONO", założona w 1994 roku i prowadzona przez Firmę "SIWIEC-ART", która uzyskała odrestaurowane wnętrze i sprawność wszystkich technicznych urządzeń.
1.04.2003 - Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie. Prezes Krzysztof Pruszyński osobiście bierze udział w licytacji obrazu prof. Wiktora Zina na Aukcji-Koncercie organizowanym przez Fundację PRO BONO pt. "Dajmy im szansę", gdzie Firma "SIWIEC-ART" jest producentem i scenarzystą wydarzeń artystycznych realizowanych w formie COLLARTU.
Dzięki uzyskiwanym pieniądzom z corocznych Aukcji z tych wydarzeń dzieci z biednych rodzin, rodzin patologicznych i domów dziecka wyjeżdżają co roku na kolonie letnie.