Menager - strefa biznesu

Menager - strefa biznesu

Schemat 1
Stworzenie strony www zintegrowanej z nowym portalem siwiecart.pl, dzięki siwiecart.pl możesz nawiązywać nowe kontakty, szukać nowych klientów, zdobywać wiedzę, prezentować własne pliki audio, video, foto, tekst.
Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia własnej strony www opartej o schemat zamieszczony na rysunku powyżej. Serwis ten może być umieszczony w indywidualnej domenie, katalogu, czy tez w sub domenie siwiecart.pl. Logując się na siwiecart.pl i zamieszczając nowe materiały automatycznie pokazują się one na Twojej indywidualnej stronie www.
Mając indywidualną stronę www możesz używać jej adresu w wizytówkach, w korespondencji z klientami w reklamie itp...
Cena przygotowania takiego serwisu w oparciu o zamieszczony schemat to jednorazowy koszt 1000zł netto, serwis oparty wyglądowo o jeden z kilku dostępnych do wyboru szablonów graficznych (wygląd takiej strony może mieć kilka, kilkaset osób w zależności od rozwoju systemu).
Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej szaty graficznej, dodatkowy koszt przygotowania wraz z wdrożeniem to 1500zł netto - jednorazowo (unikalna grafika! nikt więcej takiej nie otrzyma! Mają ją Państwo na wyłączność).


Schemat 2 - dla firm, korporacji, sklepy, [strefa biznesu]

Zobacz cały opis
To mi się podoba! Udostępnij:
Umieść 2577
Zobacz odcinki w tym cyklu/serialu
Strefa Biznesu cz.2

Strefa Biznesu cz.2

Cykl Strefa Biznesu cz.1  Odcinków: 2

Strefa Biznesu cz.1

Od autora

veeo
marr O pracy: Menager - strefa biznesu
schematy - w siwiecart

Komentarze

Dodaj komentarz tekstowy Dodaj komentarz multimedialny