Logo SiwiecART
Logo SiwiecART
Ryszard Siwiec > Paweł Szczerbiński na Facebook.

DOTYCZY ;
Ryszard Siwiec
7 grudnia 14:38
Przesyłam link do serwisu, którego zawartość związana jest ze zdrowiem człowieka, kierunkiem działalności Dr. Rath ;
Przedłużanie życia, nawet wtedy gdy, urzędowa ta konwencjonalna medycyna mówi; MY JUŻ NIC WIĘCEJ NIE MOŻEMY ZROBIĆ. --- Dr Marek Sas Lipecki. Zobacz link; http://www.lipecki.siwiecart.pl/

Paweł Szczerbiński
7 grudnia 21:21
Oficjalnie mądrze mówiący onkolog :) To prawdziwa perełka. Większość lekarzy niestety mądrze mówi podczas prywatnych rozmów a oficjalnie interesuje ich tylko medycyna alopatyczna.


Ryszard Siwiec --- Tak żyję, według ustosunkowania się do Pana komentarza, względem mojej wypowiedzi. Mam duże ambicje, aby umożliwiać prawdziwą, a przede wszystkim skuteczną, bo jestem handlowcem skutecznym - widać to w moim serwisie www.siwiecart.pl , pomoc lekarzom, którzy mogą nam umożliwiać przeżywanie 120 - 150 lat.

Organizm ludzki ma takie możliwości --- to wiadomo na podstawie badań od dawna. BIZNES różnych koncernów z dużymi, bardzo dużymi PIENIĘDZMI, robi swój biznes , nie licząc się z naszym zdrowiem. To tez wiadomo od dawna. Wiadomo też ze ten biznes "leczniczy" stworzył biznesmen z USA, działający obecnie na całym świecie. Myślę sobie, że To Pan zauważa i wdzięczny jestem że taką wiedzę, a przede wszystkim że ta Pana świadomość może docierać do coraz szerzej społeczności, do SPOŁECZNOŚCI KREATYWNEJ, którą miedzy innymi skupiam w swoim portalu www.siwiecart.pl .

W związku z tym zamiesciłem tą naszą wymianę poglądów na Facebook, na portalu www.siwiecart.pl z logiem moim i tytułem Życie 120 - 150 lat, a potem zmienię na Pana zdjęcie, jeżeli Pan mi je dośle na adres galeria@siwiecart.pl . Pozdrawiam najserdeczniej jak tylko potrafię.

Marszand Ryszard Siwiec
"SIWIECART MULTIMEDIA"
INTERNET SERWIS OWNER.
WARSAW POLAND
MOBILE + 48 601 29 08 41
E- mail galeria@siwiecart.pl
www.siwiecart.pl
Skype; ryszardsiwie